Niki je na 1. mjestu fair-play

admin   26 April, 2018

1Nika Kovačić 8.a od 23.-25. svibnja sudjelovala je na Državnom natjecanju iz geografije u Vukovaru. Na kojem je osvojila 2. mjesto. Njezin mentor je učitelj Stjepan Čebrajec. Nika je osim izuzetnog uspjeha bila i pravi fair-play natjecatelj jer je kod uvida u testove sama rekla povjerenstvu da su joj priznali odgovor na pitanje iz praktičnog rada koje je nosilo 2 boda, a ona je krivo odgovorila na to pitanje.

U tom trenutku nije znala da li je ugrozila svoje 2. mjesto, ali bilo joj je važnije poštenje. Ponosni smo na Nikin postupak i vjerujem da je zaslužila da bude uzor svim učenicima i najbolji primjer da na natjecanju nije samo važan rezultat već i poštena igra. Bravo Nika, cijela škola je ponosna na tebe!