LUKA KLANCIR I TOMISLAV JOĆ POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

admin   9 November, 2020

3Nakon odličnih rezultata na Županijskom natjecanju, učenici Luka Klancir i Tomislav Joć pozvani su  i na Državno natjecanje iz Geografije za šk.. god. 2019./2020. koje će se održati 23.11. 2020.

Na žalost, na natjecanje neće putovati, već će ga odraditi u OŠ Marija Bistrica. Zbog trajanja epidemije, sva županijska i državna natjecanja provode se na daljinu, u školama koje učenici inače polaze, a prema uputama nadležnih povjerenstava. Tomislav je sada učenik 7.c razreda OŠ Marija Bistrica, a sudjeluje u natjecanju za učenike šestih razreda. Luka je učenik 1. razreda gimnazijskog smjera Srednje škole Zlatar, a sudjeluje u natjecanju za učenike osmih razreda.

Čestitamo učenicima i mentoru Stjepanu Čebrajcu i želimo im puno uspjeha na državnom natjecanju!