Humanitarna akcija Volonterskog kluba

admin   23 April, 2019

invaliditet1_thumbVolonterski klub OŠ Marija Bistrica proveo je, na inicijativu učenice Tee Habazin, 1. i 2. travnja humanitarnu akciju za pomoć oboljeloj djevojčici Mili i njenu operaciju u SAD-u. Učenici i učitelji naše škole iskazali su veliku humanost te je za samo jedan dan prikupljeno 1110,20 kn.

Budući da je prije završetka naše akcije već prikupljen i više nego dovoljan iznos koji je maloj Mili trebao, odlučili smo prikupljen iznos sačuvati za neko drugo potrebito dijete. Ovih dana u lokalnim medijima pojavio se apel za pomoć desetogodišnjem dječaku Davidu Hladu iz Hraščine kojem je krajem ožujka dijagnosticiran tumor na mozgu. David je već operiran, ali mora na još jednu hitnu operaciju u Prag.

Odlučili smo stoga dati i naš mali doprinos Davidovu liječenju i izlječenju te mu šaljemo puno pozdrava i najljepših želja iz OŠ Marija Bistrica.