Daily Archives: 16 January, 2021

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v80), quality = 82

“U našim srcima je snaga”

Dominik Karajić   16 January, 2021

Za nama su upravo završeni dani slavljenja Božića i darivanja. Mnogi su se osjećali ugodno, veselo i ispunjeno, a toj atmosferi najviše je pridonijelo to što nam se iskazala pažnja i ljubav. I kada smo se konačno naviknuli i uljuškali u to blaženo stanje, prođe Božić, blagdani i kao da nam je netko otrgnuo dio srca. Ljubav splašnjava i polako odlazi u zaborav kao i pažnja koju smo dobivali. Svi se okreću polako, ali sigurno prema sebi.

Danas se djeci sve prikazuje idilično nastojeći da ih se zaštiti od slike gladnih, bolesnih beskućnika. Nitko maloga Isusa ne prikazuje kao beskućnika, a on je upravo to bio.

Slika1

Prezentiran projekt energetske obnove Osnovne škole Marija Bistrica

Dominik Karajić   16 January, 2021

U četvrtak je održan sastanak župana Krapinsko-zagorske županije Željka Kolara, predsjednice Županijske skupštine Vlaste Hubicki, načelnika Općine Marija Bistrica Josipa Miličkog i ravnatelja Osnovne škole Marija Bistrica Dominika Karajića na kojem su stručnjaci Regionalne energetske agencije Sjeverozapadne Hrvatske prezentirali projekt energetske obnove Osnovne škole Marija Bistrica.
Župan Željko Kolar istaknuo je kako će se ciklus energetskih obnova škola na području Krapinsko-zagorske županije nastaviti sa Osnovnom školom Marija Bistrica.