Daily Archives: 9 November, 2020

4

ODLIČNI REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA ŽUPANIJSKIM NATJECANJIMA IZ ŠK. GOD. 2019/2020.

admin   9 November, 2020

Tijekom rujna 2020. održana su županijska natjecanja koja su tijekom proljeća bila odgođena zbog epidemije. Natjecanja su održana u našoj školi, a zadaci dostavljeni elektroničkom poštom. Testove su pregledala i ispravila županijska povjerenstva. Čestitamo našim učenicima i njihovim mentorima na odličnim rezultatima!

Na Županijskom natjecanju iz Hrvatskog jezika sudjelovala je učenica Helena Miketić (sedmi razedi), s mentorom Marinkom Micakom , te zauzela 8. mjesto.

3

LUKA KLANCIR I TOMISLAV JOĆ POZVANI NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

admin   9 November, 2020

Nakon odličnih rezultata na Županijskom natjecanju, učenici Luka Klancir i Tomislav Joć pozvani su i na Državno natjecanje iz Geografije za šk.. god. 2019./2020. koje će se održati 23.11. 2020.

Na žalost, na natjecanje neće putovati, već će ga odraditi u OŠ Marija Bistrica. Zbog trajanja epidemije, sva županijska i državna natjecanja provode se na daljinu, u školama koje učenici inače polaze, a prema uputama nadležnih povjerenstava. Tomislav je sada učenik 7.c razreda OŠ Marija Bistrica, a sudjeluje u natjecanju za učenike šestih razreda. Luka je učenik 1. razreda gimnazijskog smjera Srednje škole Zlatar, a sudjeluje u natjecanju za učenike osmih razreda.

2

REZULTATI MEĐUNARODNOG MATEMATIČKOG NATJECANJA „KLOKAN BEZ GRANICA“

admin   9 November, 2020

Na matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“ za šk. godinu 2019./2020. koje odgođeno na proljeće, te je naknadno održano 17. rujna 2020. nagrađeno je pet učenika OŠ M. Bistrica.
U kategoriji „Leptirići“ nagrađeni su učenici: Andrej Ciković, Marta Juras i Tea Lacković.
U kategoriji Ecolier nagrađen je Petar Dijanić, a u kategoriji Benjamin Lovro Klancir.
Čestitke nagrađenim učenicima i zahvala učiteljima koji su proveli natjecanje , a to su Vesna Brlek, Ivančica Hopek Kamar, Maja Celenko, Tatjana Flegar-Galoić, Marina Ozimec, pedagoginja Marina Milošić i psihologinja Martina Novosel.

1

Naša zadruga SRČEKE sudjelovala je na smotri !

admin   9 November, 2020

32. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske ove godine održala se online, od 26. – 30. listopada, na YouTube kanalu HUUZ-a, s početkom u 11,00 sati.

Na Smotri su sudjelovale 62 učeničke zadruge iz svih županija i u video prezentaciji svake učeničke zadruge možete vidjeti praktičan rad izrade njihovog prijavljenog proizvoda.

Na Smotri je sudjelovalo i 5 učeničkih zadruga sa prezentacijom istraživačkog rada. Prezentacija istraživačkih radova održala se 27. listopada preko Zoom-a. Na YouTube kanalu HUUZ-a možete vidjeti snimljene sve prezentacije u cijelosti.