Daily Archives: 15 October, 2020

boy-160168_640

„Zalogajček 5“ – financiranje prehrane za učenike

admin   15 October, 2020

Poštovani roditelji, Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku objavilo je natječaj Osiguravanje školske prehrane za djecu u riziku od siromaštva za školsku godinu 2020.-2021. godinu, u okviru Fonda europske pomoći za najpotrebitije (FEAD).
Krapinsko-zagorska županija, u suradnji sa Zagorskom razvojnom agencijom, planira prijaviti projektni prijedlog „Zalogajček 5“, u koji će se uključiti i naša škola.

skola1

Obavijest o rezultatu natječaja-voditelj računovodstva

Nikolina Boc   15 October, 2020

Prema natječaju za radno mjesto voditelj računovodstva na neodređeno nepuno radno vrijeme objavljenom dana 21. rujna 2020. na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnim stranicama i oglasnoj plodi Osnovne Škole Marija Bistrica izabrana je: Barbara Martinec, VSS, stručna prvostupnica (baccalaurea) ekonomije, te je s imenovanom sklopljen ugovor o radu dana 12. listopada 2020.god.