Daily Archives: 21 March, 2020

skola1

Produženje nastave na daljinu – pismo roditeljima

admin   21 March, 2020

Poštovani roditelji, svi zajedno smo se našli u neočekivanoj situaciji, te nam je potrebno strpljenje u prilagođavanju na novi način učenja koji će možda potrajati i dulje nego što bismo to željeli. Prema sadašnjim uputama, nastava na daljinu produljena je do 19.travnja 2020.

Kao prvo, nemojte biti pod pritiskom i misliti da morate igrati ulogu „zamjenskih učitelja“. Vaša su djeca sposobna uspješno komunicirati s učiteljima i odraditi većinu zadataka. Uputite ih da to bude njihova odgovornost, a potrebnu dozu kontrole procijenite obzirom na individualne osobitosti djeteta. Budite otvoreni za pomoć, ali uputite dijete da ju zatraži.

upisi.1JPG

Profesionalna orijentacija: PREZENTACIJA ZANIMANJA

admin   21 March, 2020

Poštovani roditelji, dragi učenici osmaši, roditeljski sastanak koji je bio planiran za ponedjeljak 23.3.2020. odgađa se do daljnjega. Molimo vas da pratite stranicu upisi.hr na kojoj se nalaze sve mjerodavne informacije vezane za upise u 1. razred srednje škole. Molimo roditelje i učenike za strpljenje. Sve aktivnosti će se provesti kad se situacija normalizira.

obitelj

Upis učenika u 1. razred

admin   21 March, 2020

Obavještavamo roditelje da se sve aktivnosti vezane uz upis djece u 1.razred osnovne škole obustavljaju do 4. svibnja 2020. O novom rasporedu aktivnosti roditelji će biti obaviješteni. Molimo roditelje za strpljenje i razumijevanje.