Daily Archives: 17 March, 2020

Upute učenicima OŠ Marija Bistrica za praćenje nastave na daljinu

Vesna Brlek   17 March, 2020

Dragi učenici,

vjerujem da ste se svi u ova dva dana uključili u praćenje nastave na daljinu.

1.-4. razred: prati Školu na trećem na HRT3. Ukoliko nemate taj kanal na svojoj televiziji možete ga gledati preko internet kanala HRTi ili gledati snimku na You Tubeu bilo kad tijekom dana. Učitelji će učenicima preko drugih kanala (društvene mreze, telefon, mail) slati još zadatke koje trebaju odrađivati kod kuće.

5.-8. razred: Tijekom dana (kad im najbolje odgovara i kad im internet najbolje radi ) učenici ulaze u svoju virtualnu učionici u Teamsu i tamo pronalaze zadatke koje im zadaju učitelji te ih odrađuju i učiteljima šalju povratne informacije ako se to od njih traži.

information-1015297_640

Upute za aktivaciju virtualne učionice za učenike Glazbene škole

Dinko Krstinić   17 March, 2020

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Glazbena škola formirala je virtualne učionice za skupnu nastavu za učenike 1. – 6. razreda u programu G Suite for Education – CARNET. Učenici će dobivati zadatke za nastavu već od srijede te svaki dan ući u neko vrijeme u svoju virtualnu učionicu i odraditi zadatke kako učitelji teoretskih predmeta budu tražili od njih. Učeniku koji se ne pojavi koji dan u virtualnoj učionici roditelji će ispričnicom razredniku morati ispričati izostanak s nastave. Učenici se također moraju kulturno i primjereno ponašati u virtualnim učionicama prema pravilima kulturnog ophođenja koja vrijede i u školi. U ova dva tjedna dok neće biti nastave neće biti ocjenjivanja odn. vrednovanja naučenog već će učitelji samo pratiti napredak i aktivnost učenika.