Daily Archives: 10 March, 2020

Natjecanje mladih Hrvatskoga Crvenog križa

admin   10 March, 2020

7. ožujka u subotu u SŠ Oroslavlje održalo se natjecanje podmladka Crvenog križa u Prvoj pomoći i humanitarnim vrednotama.

Cilj ovog natjecanja je promovirati temeljna načela Međunarodnog pokreta Crvenog križa te upoznati i uključiti što veći broj mladih u humanitarne programe kojima je svrha pomoći svima gdje god je to potrebno.

Na natjecanju su sudjelovale i učenice naše škole, članice slobodne aktivnosti Crvenog križa koju vodi učiteljica Brankica Zbanatski. Prezentirajući svoja znanja i sposobnosti, učenice su osvojile odlično drugo mjesto.

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture

admin   10 March, 2020

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture održalo se u petak 6. ožujka u OŠ Janka Leskovara u Pregradi.

Na natjecanju je sudjelovao učenik 6.c razreda Fran Klemar koji je u kategoriji graditeljstvo osvojio sedmo mjesto.

Čestitamo Franu i njegovoj mentorici učiteljici tehničke kulture Maji Koprivnjak.