Daily Archives: 13 February, 2020

11. veljače – Dan sigurnijeg interneta

admin   13 February, 2020

U našoj školi i ove godine, 11. veljače 2020. obilježen je Dan sigurnijeg interneta, pod motom „Zajedno za bolji Internet.“

Dan sigurnijeg interneta, obilježava se prvi utorak u veljači, a dobra je prigoda da se još jednom progovori o sigurnoj i odgovornoj uporabi interneta i mobilnih uređaja s posebnim naglaskom na zaštitu djece i mladih.
Ove godine obilježili smo ga izradom brojnih plakata i informativnih letaka u svrhu podizanja svijesti naših učenika o mogućim zlouporabama i nasilju te sigurnoj uporabi interneta.

Radionica za roditelje “Djeca i mentalno zdravlje”

admin   13 February, 2020

U utorak, 18.2. u 18 sati školska psihologinja Vesna Tomorad održat će radionicu za roditelje s temom mentalnog zdravlja. Što je zapravo mentalno zdravlje i kako pomoći djeci, ali i sebi samima u njegovom očuvanju.

Radionica je prvenstveno namijenjena roditeljima učenika šestih razreda, ali i svim ostalim zainteresiranim roditeljima i građanstvu.

Radionica je organizirana u sklopu obilježavanja 13. tjedna psihologije, manifestacije kojom psiholozi pokušavaju svoju struku približiti javnosti i doprinijeti poboljšanju kvalitete života svojih sugrađana.