Daily Archives: 20 December, 2019

Kalendari za novu godinu

admin   20 December, 2019

Kalendar je popularno sredstvo koje Vas prati kroz cijelu godinu i kao takvo idealan je poklon za Vaše najmilije. Da on ne bi bio samo skup mjeseci otisnut na bijeloj podlozi odlučili smo ga oslikati. Svaki mjesec na našem kalendaru predstavljen je originalnim slikarskim radom naših učenika izrađenim na računalu.

U ovoj zanimljivoj ideji oslikavanja kalendara pridružila nam se i PŠ Laz čiji su učenici odlučili svaki mjesec u kalendaru oslikati ručno.

The School Star – školski list na engleskom jeziku

admin   20 December, 2019

Napokon je izašao školski list na engleskom jeziku – The School Star. U procesu stvaranja lista nismo uvijek vjerovali da ćemo uspjeti, ali usprkos tome, donosimo vam prvi broj. Na njemu su radili učenici izvannastavne aktivnosti Engleska radionica koji su pisali o različitim temama, a uz sve se provlači ideja nadolazećih blagdana.

Pisali su o modi, glazbi, problemima mladih… Listajući The School Star možete riješiti blagdansku križaljku ili pročitati novogodišnji vic. Nadamo se da ćete među ovim i drugim temama pronaći ono što vas najviše zanima.

information-1015297_640

Obavijest o nadoknadi nastavnih dana provedenih u štrajku

admin   20 December, 2019

Obavještavamo roditelje i učenike da će ponedjeljak, 23.12.2019. godine biti nastavni dan. Zimski odmor za učenike počinje 24. prosinca 2019. i traje do 6. siječnja 2020. Nastava počinje 7. siječnja 2020. godine.

Osnivač, Krapinsko-zagorska županija, uz suglasnost Ministarstva obrazovanja, donijela je odluku o ukidanju drugog dijela zimskih praznika za učenike (24.-28.2.2019.), a nastavna godina produljena je, te će trajati do 26. 6. 2020. Proljetni odmor za učenike traje od 10.4. do 13.4.

Na taj način postići će se minimalni broj od 175 nastavnih dana i nadoknaditi dani izgubljeni u štrajku prosvjetnih djelatnika.