Daily Archives: 19 December, 2019

Međunarodni dan soba s invaliditetom

admin   19 December, 2019

17.12. obilježili smo u našoj školi Međunarodni dan soba s invaliditetom. U goste su nam došli učenici PRO OŠ Franje Horvata Kiša iz Lobora zajedno sa svojom učiteljicom, pomoćnicama u nastavi i pedagoginjom.

U školskoj dvorani održana je priredba u kojoj su sudjelovali : PRO naše škole, PRO OŠ Franje Horvata Kiša iz Lobora, učenici 2.b, 3.a i 4.a razreda, te učenici 2. i 3. razreda područne škole Selnica.

Nakon priredbe učenici su nastavili druženje kroz različite sportske aktivnosti.

Bilo je veselo!!!!!!

20. Bienalna međunarodna izložba dječje umjetnosti Kanagawa

admin   19 December, 2019

Svake druge godine na poziv organizacije JOCA (Japan Overseas Cooperative Association) Hrvatski školski muzej objavljuje natječaj za prikupljanje dječjih likovnih radova u kojem mogu sudjelovati djeca u dobi od 4 do 15 godina.

Ove godine je to bio likovni natječaj za 20. Bienalnu međunarodnu izložbu dječje umjetnosti Kanagawa u Japanu. Cilj ove međunarodne manifestacije je poticanje kreativnosti djece i međusobnog razumijevanja za različite kulture čitavog svijeta. Na natječaj je stiglo 1125 radova, tema je bila slobodna.