Daily Archives: 20 October, 2019

869106_music

Nastava u glazbenoj školi u ponedjeljak 21. listopada

Dinko Krstinić   20 October, 2019

Obavještavaju se učenici i roditelji Osnovne glazbene škole u Mariji Bistrici da će se u ponedjeljak opet održavati štrajk učitelja. Kako su svi učitelji glazbene škole u štrajku, nastavu nije moguće organizirati.

Molimo Vas za razumijevanje, kao i redovito praćenje mrežne stranice škole o daljnjem tijeku razvoja situacije i informacija o nastavi.

information-1015297_640

Nastava u ponedjeljak 21.10.

Vesna Brlek   20 October, 2019

Obavještavaju se učenici i roditelji OŠ Marija Bistrica (matična i područne škole) da će se u ponedjeljak opet održavati štrajk učitelja. Kako su gotovo svi učitelji OŠ Marija Bistrica u štrajku nije moguće organizirati nastavu. Ako ima učenika koji sami ne mogu ostati doma molim roditellje da nazovu ravnateljicu na broj 098464008 kako bi se učenici mogli zbrinuti u školi.

Ravnateljica: Vesna Brlek, prof.