Daily Archives: 16 October, 2019

dankruha3

Obilježili smo Dan kruha

admin   16 October, 2019

U utorak 16. listopada obilježili smo Dan kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.

Učenici i nastavnici donijeli su u školu pregršt slatkih i slanih krušnih proizvoda, prekrasnih hljebova ukrašenih pletenicama i križevima, raznog voća i plodova jeseni.

Na zajedničkom stolu u sportskoj dvorani našli su se različiti mirisi i okusi.

Svečanost blagoslova otvorili su naši učenici prigodnim recitacijama koje su pripremili s učiteljicom Anitom Klemar.

U duhu zajedništva obratio nam se i prečasni Domagoj Matošević podijelivši blagoslov, a molitvu vjernika vodili su učenici koje je pripremila vjeroučiteljica Barbara Sipina.

skola1

Poziv na testiranje za radno mjesto spremač/ica

Vesna Brlek   16 October, 2019

Pozivaju se osobe koje su se prijavile na natječaj za radno mjesto spremač/ica na pismeno testiranje koje će se održati 23.10.2019. u 10:00 sati u Osnovnoj školi Marija Bistrica, Zagrebačka 15, Marija Bistrica.

Literatura za pripremanje za pisano testiranje:

Zakon o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi