Daily Archives: 28 March, 2019

pametno

“Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu”

admin   28 March, 2019

70 osnovnih i srednjih škola iz Republike Hrvatske sa ukupno 118 radova sudjelovalo je na natječaju na temu “Pametno s pametnim tehnologijama – Zaštita potrošača u digitalnom svijetu” koji je bio otvoren u razdoblju 13. veljače – 06. ožujka 2019., povodom obilježavanja Svjetskog dana prava potrošača 2019.

Učenici su svojim radovima na kreativan i maštovit način prikazali kako se zaštiti u digitalnom okruženju. Rad kojim se predstavila naša škola bio je strip učenika Matije Glavača iz 6.c razreda.

obitelj

UPISI U 1. RAZRED

Poštovani roditelji!

Obavještavamo Vas da će se upis djece u prvi razred osnovne škole školske godine 2019./2020. obaviti u terminima (kako je navedeno u pozivu):

2. travnja 2019. (utorak) u vremenu od 17,00 i 17,45 sati
3. travnja 2019. (srijeda) u vremenu od 17,00 sati u čitaonici škole.
Molimo roditelje da se odazovu na upis u zakazanom terminu te da svak

down

Obilježili smo Svjetski dan osoba s Down sindromom

admin   28 March, 2019

Svjetski dan osoba s Down sindromom obilježava se diljem svijeta 21. ožujka.

Obilježavanjem Svjetskog dana sindroma Down i mi smo upozorili svijet da smo jednaki u različitosti. Željeli smo potaknuti ljude za veće poštivanje prava ljudi s Downovim sindromom, te veće razumijevanje i poboljšanje njihovog položaja u društvu.

Ljudi s Downovim sindromom su zaista posebni. Oni su dobrodušni, topli, vedri, kreativni i trebaju našu potporu.
21. ožujka ljudi širom svijeta oblače šarene različite čarape u znak podrške osobama s Downovim sindromom jer ih osobe s Down sindromom ne mogu upariti.