Daily Archives: 25 March, 2019

Izvrsni rezultati naše škole u natjecanjima u znanju

admin   25 March, 2019

Tijekom veljače i ožujka održavala su se Županijska natjecanje i smotre, a naši učenici bili su vrlo uspješni i osvojili puno nagrada.
Natjecali smo se iz područja engleskog i njemačkog jezika, matematike, fizike i geografije.
Najviše nagrada osvojili smo na natjecanju iz Geografije. Evo redom rezultata:

Laz

Zdravstveni odgoj u PŠ Laz

admin   25 March, 2019

Prošlu srijedu učenici 1. 2. i 3. razreda PŠ Laz proveli su sat Prirode i društva u ugodnom društvu gospođe Vere Čukelj. Gospođa Vera Čukelj nedavno je umirovljena medicinska sestra nakon 41 godine rada. Svima poznata sestra Vera, srdačna, suosjećajna i duhovita osoba ujedno je i baka jednog našeg učenika tako da smo do nje uspjeli doći „preko veze“.

Nakon obrađene teme Zdravlje i dijete, susret s medicinskom sestrom bogatog radnog iskustva je zanimljiva dopuna i nadogradnja stečenog znanja i povrh svega ugodno druženje. Cilj toga druženja bio je prvenstveno skretanje pažnje na složenost toga zanimanja u kojemu su ljudskost i požrtvovnost nerijetko najvažniji lijek.