Daily Archives: 11 December, 2018

Radovi naših učenika na izložbi u Japanu!

admin   11 December, 2018

Svaku drugu godinu u japanskom gradu Kanagawa održava se međunarodna izložba dječje umjetnosti. Na izložbi sudjeluje stotinjak država svijeta, a cijeli događaj odvija se pod pokroviteljstvom UN.

“Idejna misija ove međunarodne manifestacije je potaknuti snove i kreativnost današnje djece koja će postati nositelji sutrašnjice te osvijestiti važnost međusobnog razumijevanja različitih kultura čitavoga svijeta.”

Ove godine medu odabranim radovima koji će predstavljati RH na 20. Bijenalu dječjeg likovnog stvaralaštva u Japanu našli su se radovi i naših učenika.

User comments

VELIKI ČITAJU MALIMA

admin   11 December, 2018

U studenome ove godine u PŠ Laz učenici su sudjelovali u međurazrednom projektu VELIKI ČITAJU MALIMA. Ovu zanimljivu aktivnost pokrenule su učiteljice s ciljem poticanja čitalačkih ali i slušateljskih sposobnosti učenika. O važnosti i jednog i drugog ne treba puno govoriti… a još manje ima smisla govoriti o svim poteškoćama koje su danas pred svima nama.

Najvažnije je da smo svi taj dan uživali.

Mali čitači iz 3. i 4. razreda odjednom su postali VELIKI i ozbiljno interpretatori.