Daily Archives: 4 December, 2018

User comments

Sudjelovali smo na nacionalnom kvizu za poticanje čitanja!

admin   4 December, 2018

Ove godine na završnu svečanost nacionalnog kviza za poticanje čitanja išli su Ana Galoić, učenica 6.a razreda i Matej Pucko učenik 4.r.
Matej je kviz rješavao u školi, a Ana u Općinskoj knjižnici i čitaonici.

Bio sam jako sretan kad sam saznao da sam pobijedio na kvizu. Kviz sam rješavao u školi i nije bio težak. Na završnu svečanost išao sam sa svojom učiteljicom. Prvi put sam bio u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici. Prvo sam razgledao izložbu glagoljice koja mi se jako dopala

User comments

Izloženi radovi naših učenika u Hrvatskom školskom muzeju

admin   4 December, 2018

U studenome ove godine u Hrvatskom školskom muzeju u Zagrebu organizirana je izložba Bakin vrt u mojem tanjuru. Izložba je nastala kao rezultat stvaralačkog projekta udruge HAB s ciljem podizanja svijesti o važnosti očuvanja hrvatskih autohtonih sorti.
Osim likovnih i literarnih radova na tu temu izložba je obuhvaćala i foto plakate te herbarije iz raznih dijelova Hrvatske. Na svečanom otvorenju izložbe bio je i nas učenik Damjan Karajić koji je za svoj ZAGORSKI VOĆNJAK dobio 2. nagradu i vrijedan poklon paket Školske knjige.

VolonTIram ja, volonTIraš ti

admin   4 December, 2018

Udruga FENIKS iz Oroslavja objavila je rezultate likovnog natječaja VolonTIram ja, volonTIraš ti.

U kategoriji učenika 1-4.r nagrađeni su:
-Lovro Bartolović, 3r PŠ Laz ( mentor Tatjana Galoić)
-Luka Sugnetić, 3b ( mentor Mira Pehar )

Lovro je nacrtao prošlogodišnji posjet PŠ Laz azilu za napuštene životinje te doniranje potrepština koje su sakupili učenici u organizaciji volonterskog kluba naše škole.

Luka je pak svojim likovnim radom prikazao posjet svojeg razreda stacionaru za bolesne i nemoćne