Daily Archives: 21 November, 2018

genius-logicus

Natjecanje „Genius logicus“

admin   21 November, 2018

Nika Meštrović 8.b, Luka Klancir 7.c, Hrvoje Habazin 6.b i Lovro Klancir 5.c pozvani su u završnicu natjecanja „Genius logicus“ za sezonu 2017./2018. Čestitamo učenicima i želimo im puno uspjeha u završnom natjecanju! Za sezonu 2018./2019. svi zainteresirani mogu se prijaviti do 26.11. školskoj psihologinji Vesni Tomorad.

OŠ Marija Bistrica sudjeluje u ovom natjecanju u logičkom mišljenju već desetu godinu, a za to je vrijeme kroz njega prošlo blizu stotinu učenika. Svi zainteresirani učenici mogu bez prijave rješavati probne zadaće na stranici: https://www.geniuslogicus.eu/mgs/hr .

OŠ Marija Bistrica u projektu „Lumen“

admin   21 November, 2018

OŠ Marija Bistrica partner je u projektu Krapinsko-zagorske županije „Lumen“. Ovaj dvogodišnji projekt namijenjen je darovitim učenicima, a provodi se tijekom dvije godine.

Projekt je započeo edukacijom učitelja, a ove školske godine sudionici smo pilotne provedbe radionica s učenicima. U projekt je uključeno ukupno 15 učenika 3. i 4. razreda matične škole i PŠ Laz koji su bili identificirani kao potencijalno daroviti učenici.