Daily Archives: 20 November, 2018

„ZDRAV ZA PET“ – održano predavanje o prevenciji ovisnosti o alkoholu

admin   20 November, 2018

Dana 13.11. utorak, učenici osmog razreda su prisustvovali predavanju policijske inspektorice Andreje Jurić. Tema predavanja je bila prevencija ovisnosti o alkoholu u sklopu projekta „ZDRAV ZA PET“. Pričala nam je o svojim dosadašnjim iskustvima s maloljetnicima pod utjecanjem alkohola. Većina nas ima četrnaest godina te smo kazneno odgovorni za sebe, stoga nam je dobro došlo ovo predavanje jer jedna pogrešna odluka može odrediti našu budućnost.

book

„Do baštine na krilima mašte“

admin   20 November, 2018

naziv je ovogodišnjeg Nacionalnog kviza za poticanje čitanja koji se provodi kontinuirano, već dvadeset i pet godina u organizaciji Knjižnica grada Zagreba, u Mjesecu hrvatske knjige, do kraja listopada 2018. godine.

Matej Pucko iz PŠ Laz ovogodišnji je pobjednik kviza koji je proveden u našoj školskoj knjižnici te je pozvan na završnu svečanost koja je održana 15. studenoga 2018. godine u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici.