Daily Archives: 12 November, 2018

obitelj

Poziv na roditeljski sastanak

Poštovani roditelji,

obavještavamo vas da će se u četvrtak, 15.11.2018. godine u 17,00 sati u učionici fizike održati roditeljski sastanak za roditelje učenika 8. razreda. U zajedničkom dijelu roditeljskog sastanka školska liječnica dr. Melita Očić-Leljak će održati kratko predavanje, a pedagoginja škole će dati važne informacije u vezi upisa u srednju školu. Nakon toga slijede sastanci s razrednicima. Molimo vas da se sastanku obavezno odazovete.

20181106_131853

Cofee chat na temu “Izazovi i prilike u zapošljavanju i samozapošljavanju”

admin   12 November, 2018

U utorak, 6.11. u dvorcu Bračak održan je cofee chat na temu “Izazovi i prilike u zapošljavanju i samozapošljavanju”.
Raspravi su prisustvovali predstavnici zavoda za zapošljavanje, poslodavaca, predstavnici županije, obrazovnih ustanova te koordinatori projekta Lumen u kojem sudjeluje i naša škola. Rasprava je između ostaloga obuhvaćala vještine u obrazovanju važne za svijet rada, važnost edukacije edukatora za rad s darovitim učenicima te budućnost centara izvrsnosti.
Cofee chatu su prisustvovale naše vrijedne osmašice Lorena Prugovecki, Ana Čukman i Veronika Košec.

20181016_085446

Dan kruha kod susjeda!

admin   12 November, 2018

Mi, učenici i učiteljice PŠ Laz, ove smo godine za dan kruha bili pozvani u goste u PŠ Matej. Velikodušni poziv iz nama susjedne područne škole smo prihvatili i na put krenuli pješice.

Nakon pola sata hoda dočekali su nas veseli domaćini. Za nas su pripremili prigodni program te obilje pekarskih proizvoda. Pridružio nam se i naš zajednički župnik. Nakon blagovanja slijedilo je zajedničko branje kestena u obližnjoj šumi te natjecanje u tradicijskim igrama našeg kraja, od čega nam se najviše dopalo potezanje užeta.