Daily Archives: 29 May, 2018

Posjet Znanstvenom pikniku

admin   29 May, 2018

U petak, 25.5. šezdesetak učenika i pet učitelja naše škole posjetilo je Znanstveni piknik na zagrebačkom Jarunu. Posjet pikniku bio je besplatan za učenike jer ga je u potpunosti financirala Krapinsko-zagorska županija, na čemu od srca zahvaljujemo.

Na znanstvenom pikniku bilo je puno interesantnih stvari od kojih smo neke uspjeli vidjeti, a neke i nismo, zbog pljuska koji se spustio. Najbolje je prošla grupica učenika koja je ostala zarobljena pod krovom u društvu Luke Bulića, a odlazak na piknik pretvorio se u pravu avanturu. Sljedeće godine svakako planiramo piknik i naručujemo bolje vrijeme…

13 nagrađenih na Matematičkom klokanu!

admin   29 May, 2018

Čestitike svim učenicima koji su sudjelovali u ovogodišnjem matematičkom klokanu, a posebno nagrađenim učenicima. Ove godine broj nagrađenih učenika je rekordan. Nagrađeno je čak 13 učenika, od kojih posebno pohvaljujemo Mateja Pucka, učenika 3. razreda PŠ Laz, koji je osvojio 1. mjesto u kategoriji „Leptirića“. Nagrade učenicima bit će uručene na završnoj svečanosti uz podjelu svjedodžbi.

slikovnica

8 NAGRAĐENIH SLIKOVNICA!

admin   29 May, 2018

Učenici naše škole sudjelovali su u državnom natječaju “MOJA PRVA KNJIGA”, koji se sastoji od pisanja i ilustriranja vlastite priče

Prvo su na inicijativu učiteljice Sandre Tomorad našu školu posjetile volonterke udruge “KALIBRA” iz Karlovca, koje su postupak izrade slikovnice predstavile učiteljicama i učenicima naše škole.

Izraditi vlastitu slikovnicu je vrlo kreativan, ali nimalo lak posao. Učenici su marljivo radili u školi, kod kuće, a i na radionicama za vrijeme zimskih praznika. U našem poslu ohrabrila nas je HTV-ovo ekipa na čelu sa Sunčanom Findak.