Daily Archives: 28 May, 2018

skola1

Pozivamo Vas na OTVORENA VRATA ŠKOLE prigodom obilježavanja Dana škole

admin   28 May, 2018

Osnovna škola Marija Bistrica poziva vas na OTVORENA VRATA ŠKOLE prigodom obilježavanja Dana škole u srijedu 30.5. 2018. s početkom u 9 sati

Program:

9.00 – snimanje zajedničke fotografije iza školske sportske dvorane pa molimo učenike da obuku bijele, crvene ili plave majice za slikanje

9.15 – radionice za učenike i posjetitelje u prostorima škole i na školskom igralištu

10.00 – 10.15 pauza za sladoled (predstavnik iz svake radionice podiže sladoled u kuhinji i donosi u radionicu za sve prisutne– molim da se pazi na urednost i otpatke baca u koš za smeće)

arrow-2889040_960_720

Naši strijelci osvojili srebro

admin   28 May, 2018

Na međuškolskom natjecanju u streljaštvu ekipa naše škole osvojila je srebrnu medalju. Zlato je osvojila OŠ K. Š. Gjalskog, a broncu OŠ A. Mihanovića Klanjec. Za ekipu naše škole nastupili su David Škrlec, 7.b, Adrian Tremljan 7.b i Adam Šuštić, 6.c.

Natjecanje je održano u Velikom Trgovišću, a učenike je vodila učiteljica TZK Lela Babić. Još jedan lijepi primjer suradnje sportskih klubova u kojim naši učenici treniraju i Osnovne škole, koja podržava svoje učenike u sportskim aktivnostima kojima se bave.

Stjepan i David

Našim tenisačima zlato, tenisačicama srebro

admin   28 May, 2018

Teniska ekipa naše škole – u sastavu – Stjepan Tomorad, 7.a i David Škrlec, 7.b osvojila je prvo mjesto na međuškolskom natjecanju u tenisu KZŽ, svladavši u finalu OŠ Ante Kovačića Zlatar 3:0, a u polufinalu OŠ Oroslavje 3:2.

Ženske ekipe uspjele su sastaviti samo dvije škole. Naša je ekipa u sastavu Nika Kovačić 8.a i Paula Tomurad, poražena u finalnom dvoboju od zlatarske škole i osvojila drugo mjesto i srebrni pehar.