Daily Archives: 15 May, 2018

MathFest-1¸-1280x640

Matematičke ekipe uspješno se predstavile na još jednom matematičkom natjecanju

admin   15 May, 2018

Učenici naše škole i ove godine, četvrti puta za redom, sudjelovali su na natjecanju iz matematike poznatom pod nazivom MathFest. Natjecanje je održano 27. travnja u Tuheljskim Toplicama. MathFest je natjecanje namijenjeno prvenstveno učenicima osnovnih škola Krapinsko-zagorske županije, iako se mogu prijaviti i osnovne škole drugih županija, a organizira ga matematičko društvo Krapinsko-zagorske županije MathKaj u cilju popularizacije matematike i timskog rada. Posebnost natjecanja je da se učenici natječu ekipno u tri kategorije: math43 (uključuje učenike 4. i 3. razreda), math65 (uključuje učenike 6. i 5. razreda) i math87 (uključuje učenike 8. i 7. razreda).

skola1

Odluka o odabiru ponude

admin   15 May, 2018

Oš Marija Bistrica objavljuje sljedeće dokumente:

1. ODLUKU o odabiru ponude – izrada metalnih garderobnih ormarića za školsku garderobu

2. Zapisnik o otvaranju ponuda