Daily Archives: 8 February, 2018

internet

Obilježili smo Dan sigurnog interneta!

admin   8 February, 2018

Centar za sigurniji Internet s partnerima organizirao je obilježavanje Dana sigurnijeg interneta 06. veljače 2018. godine.
Obilježavanje se provodi u sklopu projekta sufinanciranog od strane Europske unije, „Safer Internet Center Croatia: Making Internet a good and safe place“ . Tema ovogodišnjeg Dana sigurnijeg interneta bila je „Stvaraj poštuj i poveži se! Bolji Internet počinje s tobom!“

information-1015297_640

Za roditelje…

admin   8 February, 2018

OŠ Marija Bistrica objavljuje dopis Ureda za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske i brošuru za roditelje „Intervju s roditeljima-odgovori koje je dobro znati“.

Brošuru i dopis možete preuzeti ovdje.

Hrvatski jezik

Županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika

admin   8 February, 2018

U školskoj godini 2017./18. naša škola domaćin je Županijskog natjecanja iz Hrvatskog jezika koje će se održati 5. ožujka 2018. (ponedjeljak) s početkom u 10 sati.

KONTAKT: Nikolina Boc, tajnica natjecanja
Tel: 469 161